تحولی که «چکاوک» در بانک ملی ایران ایجاد کرد

تردد خودروها در محورهای استان تهران روان است/شهروندان بازگشت خود را به جمعه موکول نکنند

سرعت غیر مجاز سبب واژگونی خودرو ۲۰۶ در پاکدشت شد

خندوانه ۱۸+

رؤسای قوه قضائیه از دیروز تا امروز را بهتر بشناسیم

ممنوعیت سفر، آمریکا را امن‌تر نمی‌کند/ تنش‌زایی آمریکا در سوریه به نفع داعش است

دیوان عالی آمریکا فروش آثار باستانی ایران را بررسی می‌کند

ترافیک نیمه سنگین در محور تهران-هراز/تردد در سایر محورها روان است

سرعت غیر مجاز باعث حادثه امروز صبح بود

یک مغز شدن محال اما یک دست شدن ممکن

دولت بدون تفنگ تحقیر و تسلیم خواهد شد/ فعالیت‌های‌ سپاه‌ در عرصه محرومیت‌زدایی‌ و‌ سازندگی است نه اقتصادی/ اگر‌ فعالیت‌های‌ سازندگی‌ سپاه نبود تحریم‌ها عرصه را بر دولت و کشور تنگ می‌کرد

افت ۲۰ درصدی تولید لوازم خانگی طی ۳ ماهه امسال/ کابینه دوازدهم نگاه تولیدمحور داشته باشد

کد خبر: 9421 | تاریخ انتشار: ۱۲:۲۷:۳۲ - یکشنبه ۴ تیر ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

تعیین تکلیف انتخابات شوراها در پرند و کهریزک به ۱۱ تیر موکول شد

سرویس سیاسی پایگاه خبری تحلیلیراقبون؛ بخش مهمترین عناوین مجلس

به گزارش راقبون شهریار- رییس هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها از بررسی پرونده های انتخابات شوراها پرند و کهریزک در ۱۱ تیر خبر داد.

محمد محمودی شاه نشین، در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص تعیین تکلیف انتخابات شوراهای برخی شهرهای استان تهران اظهار داشت: صخت انتخابات در اکثر شهرها و بخش های استان تهران توسط هیات عالی نظارت بر انتخابات شورها در استان تهران تایید شده است.

وی اضافه کرد: در هرکدام از شهریار و پاکدشت پیشنهاد ابطال دو صندوق رای به هیات مرکزی نظارت بر انتخابات ارسال شده است و با این پیشنهاد صحت انتخابات توسط هیات نظارت استان به تایید رسید.

وی گفت: هرگونه جابجایی آراء که از طریق بازشماری به وجود آمده باشد توسط خود هیات نظارت استان تهران تایید شده است و تنها مواردی که ابطال صندوق انتخابات، ابطال آراء یک شخص و یا آراء حوزه انتخابیه باشد، نیاز به تایید هیات مرکزی نظارت بر انتخابات دارد.

محمودی شاه نشین افزود: به عنوان مثال پیشنهاد ابطال دو صندوق در پاکدشت، نیاز به تایید هیات مرکزی نظارت بر انتخابات دارد و موارد دیگر هم همین طور است، البته صندوق هایی که در آراء جابجایی ایجاد کند توسطما بررسی می شود و در غیر این صورت نیاز به بررسی هیات مرکزی نظارت ندارد.

رییس هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا کشور، گفت: یکشنبه ۱۱ تیرماه پرونده ۸ الی ۱۰ در شهر از جمله شهرهای پرند و کهریزک از توابع شهرستان های رباط کریم و ری بررسی خواهد شد.

وی در خصوص امکان ابطال و یا عدم ابطال انتخابات در شهرهای پرند و کهریزک اضافه کرد: من از جزئیات پرونده این دو شهر اطلاعی ندارم.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است
کانال تلگرام راقبون اشتراک گذاری در فیس بوک

ارسال نظر


آخرین اخبار