راهپیمایی ۲۲ بهمن از نگاه دوربین خبرنگاران راقبون

مناسبات فکری و فرهنگی مردم ایران از سوی غرب به چالش کشیده  شده بود 

عدم نظارت صحیح به فرزند در پاکدشت حادثه آفرین شد+ تصویر

مردم از فساد و تبعیض ناراحت هستند

کارگاه نقد نحله های انحرافی و جریان تکفیری در پاکدشت

فاسد زیر هرتابلویی باشد باید با او برخورد کرد

مردمی بودن انقلاب، مهمترین فرصت است

راه اندازی ورزشگاه ۵ هزار نفری پاکدشت تا خرداد ۹۷

فرماندار باید از همه مردم و احزاب حمایت کند

غضنفرها تور دروازه دولت تدبیر و امید را به توپ بسته اند نه منتقدان

فاصله پاکدشت تا شمال تهران کمتر از نیم ساعت / تبیین ارزش‌های جمهوری اسلامی از وظایف روابط عمومی‌ها

تأکید پیامبر اکرم بر وحدت بین مسلمین جهان

کد خبر: 9680 | تاریخ انتشار: ۱۴:۵۳:۰۴ - جمعه ۲۸ مهر ۱۳۹۶ | بدون نظر | |

شروط امام حسین برای اجازه به گناه/ توهین به سپاه  بخاطر شکست مفتضاحنه داعش/ خدمات در شهر مطلوب نیست

کسانی هستند که در شهر می توانند به مردم خدمت کنند از روند خدمات جلوگیری می کنند.

به گزارش راقبون حسن لزومی امام جمعه پاکدشت در خصوص کسانی که تمایل به گناه دارند گفت: روزی شخصی خدمت سیدالشهدا ( علیه السلام) رسید و از حضرت خواست درباره تمایل وی به گناه او را نصحیت کند ایشان جواب داند: :اگر توانستی از روزی خدا نخوری ، جایی باشی که خداوند تورا نبیند ، در محلی زندگی کنی که مالک آن خداوند نباشد، هنگام مرگ مقابل عزرائیل استادگی کن و در هنگام ورود به جهنم آنجا نروی” آنگاه هرچقدر که می خواهی گناه کن.

امام جمعه پاکدشت با اشاره به هفته تربیت بدنی و ورزش گفت: در اسلام به ورزش بسیار زیاد تاکید شده است که این امر منجر به سلامتی و نشاط انسان ها شده و این مسئله جامعه را از ورود به  رخوت و تنبلی جلو گیری می کند، وی از شهرداری ها خواست فضای مناسب و امنی را برای ورزش همگانی تدارک دیده تا مردم بتوانند از آن استفاده کنند.

نماینده مقام معظم رهبری در پاکدشت اظهار داشت: رهبر فرزانه انقلاب در دیدار با نخبگان دانشگاهی و دانشجویی به سرعت پیشرفت مثل همیشه تاکید داشته و فرمودند: هماهنگی بین آموزش و پرورش با دانشگاه جامعه چند برابر پیشرفت می کند، پیشرفت های کنونی ما مرهون رنمود های ایشان است.

حسن لزومی با اشاره به  یاوه گویی های ترامپ گفت: حرف های سخیف و کوچک این مردک چواب ندارد عمده ناراحتی آنها از عملی نشدن خواسته هایشان در خاورمیانه است که می توان به شکست مفتضحانه داعش در سوریه و عراق مقابل ایران اشاره کرده و توهین هایی که به سپاه و ملت می شود بخاطر همین ضرباتی است که خورده اند.

وی در ادامه تصریح کرد: مذاکرات برای ما هیچ فایده ای نداشته و تنها دشمن را پروتر کرده که به مقام معظم رهبری و مردم عظیم الشأن جمهوری اسلامی ایران توهین می کنند، برخورد امام راحل (ره) با دشمنان همانند برخورد حضرت علی (علیه السلام) با کفار بوده است که این رفتار زبان زد همه در کل دنیا بوده و این مسئله باید درس مشقی برای سرمدران نظام اسلامی باشد.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان پاکدشت با ابراز نارضایتی از خدماتی و رفاهی اظهار داشت: تلاش مسئولین انقلابی نیست و روند این فعالیت ها مطلوب نبوده و مسائل به کندی پیش می رود ، مسئول اجرایی در شهر موفق است که در محل خدمت خود زندگی کند نه این که در پاسخ  پیگیری ها  به امام جمعه اعتراض کنند و جواب دهند : “شما برو کارفرهنگی بکن”.

امام جمعه پاکدشت از جناب آقای قمی نماینده مجلس شورای اسلامی خواست با توجه به نفوذ ایشان و ارتباط با مقامات دولتی و در نظر گرفتن پتانسیل های شهرستان، مسئولینی که در شهر منسوب می شوند بومی باشند تا تعامل بهتر شود و فعالیتها به خوبی پیشرفت کند.

حسن لزومی در پایان گفت: هستند کسانی که می توانند در شهر برای مردم خدمتی انجام دهند ولی متاسفانه شاهد جلوگیری آنها از روند خدمات هستیم ، وی از آقای مقیمی استاندار تهران خواست در خصوص انتخاب مسئولین پاکدشتی نگاه ویژه ای داشته باشند.

 

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است
کانال تلگرام راقبون اشتراک گذاری در فیس بوک

ارسال نظر


آخرین اخبار