راهپیمایی ۲۲ بهمن از نگاه دوربین خبرنگاران راقبون

مناسبات فکری و فرهنگی مردم ایران از سوی غرب به چالش کشیده  شده بود 

عدم نظارت صحیح به فرزند در پاکدشت حادثه آفرین شد+ تصویر

مردم از فساد و تبعیض ناراحت هستند

کارگاه نقد نحله های انحرافی و جریان تکفیری در پاکدشت

فاسد زیر هرتابلویی باشد باید با او برخورد کرد

مردمی بودن انقلاب، مهمترین فرصت است

راه اندازی ورزشگاه ۵ هزار نفری پاکدشت تا خرداد ۹۷

فرماندار باید از همه مردم و احزاب حمایت کند

غضنفرها تور دروازه دولت تدبیر و امید را به توپ بسته اند نه منتقدان

فاصله پاکدشت تا شمال تهران کمتر از نیم ساعت / تبیین ارزش‌های جمهوری اسلامی از وظایف روابط عمومی‌ها

تأکید پیامبر اکرم بر وحدت بین مسلمین جهان

کد خبر: 9449 | تاریخ انتشار: ۱۱:۳۲:۰۸ - دوشنبه ۵ تیر ۱۳۹۶ | بدون نظر | |

فاز اول تصفیه خانه قرچک و ورامین سال ۹۹ به بهره برداری می رسد

ورامین- مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران گفت: فاز اول تصفیه خانه قرچک و ورامین با ظرفیت ۷۶ هزار متر مکعب سال ۹۹ به بهره برداری می رسد

به گزارش راقبون علیرضا کارگری، با بیان این که تصفیه خانه فاضلاب پیشوا آماده افتتاح است، افزود: این افتتاح به دلیل انتخابات ریاست جمهوری و ماه رمضان افتتاح صورت نگرفته اما به زودی این اقدام خواهد شد.

وی افزود: ساخت تصفیه خانه فاضلاب شریف آباد در سال جاری، با ظرفیت ۴ هزار متر مکعب آغاز شده و در هفته دولت سال ۹۸ افتتاح خواهد شد.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران با بیان این که در ورامین و قرچک پیشرفت خوبی در تصفیه خانه فاضلاب نداشته ایم، گفت: دلیل این عدم پیشرفت، مشکلات منابع مالی بود، اکنون مجوزهای لازم را برای دریافت منابع مالی گرفتیم و در سال ۹۹ فاز اول در قرچک با ۳۱ هزار متر مکعب و ورامین با ۴۵ هزار متر مکعب در شبانه روز اجرا خواهد شد.

کارگری گفت: بیش از  ۷۰ درصد خطوط اصلی فاضلاب در ورامین تکمیل شده و ۱۱۴ کیلومتر دیگر باقی مانده است که تا سال ۹۹ به اتمام می رسد، در قرچک ۷۴ کیلومتر شبکه جمع آوری فاضلاب کار کرده ایم.

وی سپس به فاضلاب شهرهای پاکدشت و فرون آباد اشاره کرد و گفت: به دلیل نبود منابع مالی کافی، این فاضلاب اجرا نشده و مجوز وزارت نیرو را برای استفاده از ماده ۲۱۵ گرفتیم و تا به حال ۱۷ کیلومتر در پاکدشت

۶۰۰ کیلومتر شبکه فاضلاب تا سال ۹۹ اجرا شده و عقب ماندگی شهرهای جنوب شرق جبران می شود.

کارگری در مورد افت فشار آب در شهرک «نقش جهان» پیشوا گفت: این افت فشار مربوط به ساعات پیک مصرف است و لذا از هموطنان تقاضای مدیریت مصرف در ساعات پیک را داریم، البته به دلیل نصب تجهیزات افزایش فشار، اگر برق رفتگی به طور وسیع نداشته باشیم، عملا مشکل فشار نداریم.

وی در خصوص استفاده از مدیران بومی در پست های مدیریتی آب و فاضلاب جنوب شرقی استان، گفت: بیشترین تکیه من استفاده از ظرفیت های بومی است و عملا اغلب مدیران شهری ما بومی هستند، البته گاه ممکن است بر اساس ضرورت از نیروی غیر بومی استفاده شود، اما اولویت ما استفاده از نیروهای بومی است.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است
کانال تلگرام راقبون اشتراک گذاری در فیس بوک

ارسال نظر


آخرین اخبار