تحولی که «چکاوک» در بانک ملی ایران ایجاد کرد

تردد خودروها در محورهای استان تهران روان است/شهروندان بازگشت خود را به جمعه موکول نکنند

سرعت غیر مجاز سبب واژگونی خودرو ۲۰۶ در پاکدشت شد

خندوانه ۱۸+

رؤسای قوه قضائیه از دیروز تا امروز را بهتر بشناسیم

ممنوعیت سفر، آمریکا را امن‌تر نمی‌کند/ تنش‌زایی آمریکا در سوریه به نفع داعش است

دیوان عالی آمریکا فروش آثار باستانی ایران را بررسی می‌کند

ترافیک نیمه سنگین در محور تهران-هراز/تردد در سایر محورها روان است

سرعت غیر مجاز باعث حادثه امروز صبح بود

یک مغز شدن محال اما یک دست شدن ممکن

دولت بدون تفنگ تحقیر و تسلیم خواهد شد/ فعالیت‌های‌ سپاه‌ در عرصه محرومیت‌زدایی‌ و‌ سازندگی است نه اقتصادی/ اگر‌ فعالیت‌های‌ سازندگی‌ سپاه نبود تحریم‌ها عرصه را بر دولت و کشور تنگ می‌کرد

افت ۲۰ درصدی تولید لوازم خانگی طی ۳ ماهه امسال/ کابینه دوازدهم نگاه تولیدمحور داشته باشد

کد خبر: 9449 | تاریخ انتشار: ۱۱:۳۲:۰۸ - دوشنبه ۵ تیر ۱۳۹۶ | بدون نظر | Print This Post Print This Post |

فاز اول تصفیه خانه قرچک و ورامین سال ۹۹ به بهره برداری می رسد

ورامین- مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران گفت: فاز اول تصفیه خانه قرچک و ورامین با ظرفیت ۷۶ هزار متر مکعب سال ۹۹ به بهره برداری می رسد

به گزارش راقبون علیرضا کارگری، با بیان این که تصفیه خانه فاضلاب پیشوا آماده افتتاح است، افزود: این افتتاح به دلیل انتخابات ریاست جمهوری و ماه رمضان افتتاح صورت نگرفته اما به زودی این اقدام خواهد شد.

وی افزود: ساخت تصفیه خانه فاضلاب شریف آباد در سال جاری، با ظرفیت ۴ هزار متر مکعب آغاز شده و در هفته دولت سال ۹۸ افتتاح خواهد شد.

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران با بیان این که در ورامین و قرچک پیشرفت خوبی در تصفیه خانه فاضلاب نداشته ایم، گفت: دلیل این عدم پیشرفت، مشکلات منابع مالی بود، اکنون مجوزهای لازم را برای دریافت منابع مالی گرفتیم و در سال ۹۹ فاز اول در قرچک با ۳۱ هزار متر مکعب و ورامین با ۴۵ هزار متر مکعب در شبانه روز اجرا خواهد شد.

کارگری گفت: بیش از  ۷۰ درصد خطوط اصلی فاضلاب در ورامین تکمیل شده و ۱۱۴ کیلومتر دیگر باقی مانده است که تا سال ۹۹ به اتمام می رسد، در قرچک ۷۴ کیلومتر شبکه جمع آوری فاضلاب کار کرده ایم.

وی سپس به فاضلاب شهرهای پاکدشت و فرون آباد اشاره کرد و گفت: به دلیل نبود منابع مالی کافی، این فاضلاب اجرا نشده و مجوز وزارت نیرو را برای استفاده از ماده ۲۱۵ گرفتیم و تا به حال ۱۷ کیلومتر در پاکدشت

۶۰۰ کیلومتر شبکه فاضلاب تا سال ۹۹ اجرا شده و عقب ماندگی شهرهای جنوب شرق جبران می شود.

کارگری در مورد افت فشار آب در شهرک «نقش جهان» پیشوا گفت: این افت فشار مربوط به ساعات پیک مصرف است و لذا از هموطنان تقاضای مدیریت مصرف در ساعات پیک را داریم، البته به دلیل نصب تجهیزات افزایش فشار، اگر برق رفتگی به طور وسیع نداشته باشیم، عملا مشکل فشار نداریم.

وی در خصوص استفاده از مدیران بومی در پست های مدیریتی آب و فاضلاب جنوب شرقی استان، گفت: بیشترین تکیه من استفاده از ظرفیت های بومی است و عملا اغلب مدیران شهری ما بومی هستند، البته گاه ممکن است بر اساس ضرورت از نیروی غیر بومی استفاده شود، اما اولویت ما استفاده از نیروهای بومی است.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است
کانال تلگرام راقبون اشتراک گذاری در فیس بوک

ارسال نظر


آخرین اخبار