اجتماع بزرگ شکوه مقاومت در پاکدشت

آمادگی کامل نجاتگران جهت اعزام به مناطق زلزله زده

مسئول بومی نمی تواند به راحتی از بار مسئولیت فرار کند

بومی یا غیر بومی مسئله این است!؟

شروع آسیب های اجتماعی از خانواده ها / جلوگیری از فعالیت مراکز انحرافی / ایجاد اتاق فکرجهت بررسی علمی معضلات

مسابقات شنا پر شور و هیجان در پاکدشت

شروط امام حسین برای اجازه به گناه/ توهین به سپاه  بخاطر شکست مفتضاحنه داعش/ خدمات در شهر مطلوب نیست

همین که بوی کباب سهم برخی از یاران شود،کافی است!

تصویر/ پاکدشت عاشوزای حسینی محرم 1396

تصویر/ پاکدشت تاسوعای حسینی محرم 1396

تبدیل تهدید به فرصت با ارتقای سواد رسانه ای

ما مدیون رشادت ها و ایثارگری های شهدا هستیم

کد خبر: 9377 | تاریخ انتشار: 12:26:49 - یکشنبه 11 ژوئن 2017 | بدون نظر | |

رمضان ماه عبادت ، بندگی و طاعت خداوند متعال

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی پاکدشت بیان داشت: رمضان بهار قرآن است و در این ماه برای رسیدن به عبودیت و معنویت فضا و بستری مناسب فراهم می شود.

حجت الاسلام حسین اردستانی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی پاکدشت در گفتگو با راقبون  اظهار داشت: ماه مبارک رمضان فرصت بسیار مقتنمی است برای قرب الی الله و رسیدن به مقامات معنوی ، عبودیت و بندگی در این باره خداوند می فرمایند: لعلکم تتقون” روزه برای رسیدن به تقوی الهی است”.

اردستانی با بیان اینکه  ماه رمضان  یک فرصت مناسب است گفت : با ایجاد بستر مناسب از این فرصت ها باید استفاده مطلوب صورت پذیرد و خداوند متعال در این ماه برکت را در زندگی ، طول عمر و امورات انسان قرار داده است که می توان بعد مادی ماه مبارک دانست.

رئیس سازمان تبلیغات در ادامه افزود: بیشترین بهره ای  که از ماه مبارک لحاظ می شود رسیدن به معنویت است که برای این منظور احتیاج به یک ساختار دارد که همون فضا وبستر مناسب است.

حسین اردستانی با اشاره به بهار قرآن در این ماه افزود: کرسی های تلاوت قرآن در ماه مبارک به صورت جدی پیگیری و اجرا می شود و برای استفاده بیشتر از قرآن روحانیت ، معنویت ، مسجد و منبر ما جایگاهی را ایجاد میکنیم تا مرد م راحت تر به این مقام بندگی و عبودیت برسند.

وی پیگیری اعزام مبلغ ، هماهنگی برگذاری منابر دینی تا حدود زیادی را از وظایف سازمان تبلیغات اسلامی دانست و تصریح کرد: بخشی از این جایگاه در قالب مبلغین و روحانیت است تا مساجد رونق بیشتری داشته باشند.

حجت الاسلام اردستانی تصریح کرد: در شهرستان پاکدشت به برکت حوزه علیمه مکانی وجود ندارد که بدون واعظ و مبلغ باشد ، البته 20 روحانی به طور مستقیم با سازمان طرف قرار داد هستند و 8 روحانی هم در طرح هجرت مشغولیت دارند همچنین تعدادی از مبلغین توسط مساجد با هماهنگی و حمایت ما از قم و تهران دعوت شده اند.

 

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است
کانال تلگرام راقبون اشتراک گذاری در فیس بوک

ارسال نظر


آخرین اخبار