راهپیمایی ۲۲ بهمن از نگاه دوربین خبرنگاران راقبون

مناسبات فکری و فرهنگی مردم ایران از سوی غرب به چالش کشیده  شده بود 

عدم نظارت صحیح به فرزند در پاکدشت حادثه آفرین شد+ تصویر

مردم از فساد و تبعیض ناراحت هستند

کارگاه نقد نحله های انحرافی و جریان تکفیری در پاکدشت

فاسد زیر هرتابلویی باشد باید با او برخورد کرد

مردمی بودن انقلاب، مهمترین فرصت است

راه اندازی ورزشگاه ۵ هزار نفری پاکدشت تا خرداد ۹۷

فرماندار باید از همه مردم و احزاب حمایت کند

غضنفرها تور دروازه دولت تدبیر و امید را به توپ بسته اند نه منتقدان

فاصله پاکدشت تا شمال تهران کمتر از نیم ساعت / تبیین ارزش‌های جمهوری اسلامی از وظایف روابط عمومی‌ها

تأکید پیامبر اکرم بر وحدت بین مسلمین جهان

کد خبر: 9377 | تاریخ انتشار: ۱۲:۲۶:۴۹ - یکشنبه ۲۱ خرد ۱۳۹۶ | بدون نظر | |

رمضان ماه عبادت ، بندگی و طاعت خداوند متعال

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی پاکدشت بیان داشت: رمضان بهار قرآن است و در این ماه برای رسیدن به عبودیت و معنویت فضا و بستری مناسب فراهم می شود.

حجت الاسلام حسین اردستانی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی پاکدشت در گفتگو با راقبون  اظهار داشت: ماه مبارک رمضان فرصت بسیار مقتنمی است برای قرب الی الله و رسیدن به مقامات معنوی ، عبودیت و بندگی در این باره خداوند می فرمایند: لعلکم تتقون” روزه برای رسیدن به تقوی الهی است”.

اردستانی با بیان اینکه  ماه رمضان  یک فرصت مناسب است گفت : با ایجاد بستر مناسب از این فرصت ها باید استفاده مطلوب صورت پذیرد و خداوند متعال در این ماه برکت را در زندگی ، طول عمر و امورات انسان قرار داده است که می توان بعد مادی ماه مبارک دانست.

رئیس سازمان تبلیغات در ادامه افزود: بیشترین بهره ای  که از ماه مبارک لحاظ می شود رسیدن به معنویت است که برای این منظور احتیاج به یک ساختار دارد که همون فضا وبستر مناسب است.

حسین اردستانی با اشاره به بهار قرآن در این ماه افزود: کرسی های تلاوت قرآن در ماه مبارک به صورت جدی پیگیری و اجرا می شود و برای استفاده بیشتر از قرآن روحانیت ، معنویت ، مسجد و منبر ما جایگاهی را ایجاد میکنیم تا مرد م راحت تر به این مقام بندگی و عبودیت برسند.

وی پیگیری اعزام مبلغ ، هماهنگی برگذاری منابر دینی تا حدود زیادی را از وظایف سازمان تبلیغات اسلامی دانست و تصریح کرد: بخشی از این جایگاه در قالب مبلغین و روحانیت است تا مساجد رونق بیشتری داشته باشند.

حجت الاسلام اردستانی تصریح کرد: در شهرستان پاکدشت به برکت حوزه علیمه مکانی وجود ندارد که بدون واعظ و مبلغ باشد ، البته 20 روحانی به طور مستقیم با سازمان طرف قرار داد هستند و 8 روحانی هم در طرح هجرت مشغولیت دارند همچنین تعدادی از مبلغین توسط مساجد با هماهنگی و حمایت ما از قم و تهران دعوت شده اند.

 

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است
کانال تلگرام راقبون اشتراک گذاری در فیس بوک

ارسال نظر


آخرین اخبار