اجتماع بزرگ شکوه مقاومت در پاکدشت

آمادگی کامل نجاتگران جهت اعزام به مناطق زلزله زده

مسئول بومی نمی تواند به راحتی از بار مسئولیت فرار کند

بومی یا غیر بومی مسئله این است!؟

شروع آسیب های اجتماعی از خانواده ها / جلوگیری از فعالیت مراکز انحرافی / ایجاد اتاق فکرجهت بررسی علمی معضلات

مسابقات شنا پر شور و هیجان در پاکدشت

شروط امام حسین برای اجازه به گناه/ توهین به سپاه  بخاطر شکست مفتضاحنه داعش/ خدمات در شهر مطلوب نیست

همین که بوی کباب سهم برخی از یاران شود،کافی است!

تصویر/ پاکدشت عاشوزای حسینی محرم 1396

تصویر/ پاکدشت تاسوعای حسینی محرم 1396

تبدیل تهدید به فرصت با ارتقای سواد رسانه ای

ما مدیون رشادت ها و ایثارگری های شهدا هستیم

کد خبر: 9367 | تاریخ انتشار: 16:39:04 - جمعه 9 ژوئن 2017 | بدون نظر | |

ما دشمن را با لگد از کشور بیرون کردیم

همه دیدند سپاه چگونه قائله حمله تروریستی را ختم کرد و در این راه شهیدانی را تقدیم نظام نمود.

به گزارش راقبون حسن لزومی امام جمعه پاکدشت در خطبه های نماز جمعه دومین هفته ماه مبارک رمضان با تبریک ولادت امام حسن مجتبی علیه السلام بیان داشت: رعایت حق الناس و حق الله و همچنین حفظ و نگهداری آبروی مومن بر همه واجب است ، طبق فرمایش خداوند متعال در قرآن کریم پایان همه انسان ها به سمت اوست و در طول مدت زندگی همه چی شفاف و تکلیف مشخص است، خوش به سعادت کسی که در طول عمر خود گناه نکند و در راه خیر و ثواب قدم بردارد.

وی با اشاره به حادثه روز چهارشنبه اظهار داشت: این حمله تروریستی که در دو جای مهم تهران اتفاق افتاده است داری ابعاد مختلفی می باشد من جمله ایرادات و سحنانی که در خصوص چرایی جنگ ما در سوریه و شهید شدن جوانان ما پاسخی بود به تمام این چرا ها که می توان به سخن رهبری درباره این موضوع اشاره کرد:  ” اگر در سوریه جلوی این های نجنگیم باید در کرمانشاه و همدان جنگ کنیم” .

امام جمعه پاکدشت علت تشبیه این حادثه به ترقه بازی در موضع گیری مقام معظم رهبری را اینگونه تعبیر کرد: در طول 8 سال دفاع مقدس زیر بماباران های رژیم بعث عراق مردم ایران خم به ابرو نیاورده و این نوع حمله های بزدلانه نمی تواند در عزم ملت ایران خللی واردنماید.

وی با اشاره به هجمه ها و سخنانی  که بر علیه سپاه و بسیج از سر کم لطفی وجود دارد گفت: از ابعاد دیگر این حمله تروریسیتی این است که همه دیدند سپاه چگونه این قائله را ختم کرد و در این راه شهیدانی را تقدیم نظام نمود، همچنین باید بدانیم برنامه ارتحال امام که چند روز پیش انجام شد عمده ترین و خطرناک ترین زحمت های آن بر دوش سپاه می باشد.

 

حسن لزومی ادامه داد : با دشمنانمان تا آخر سر جنگ داریم چون آنها تا نا بودی ما راضی نمی شوند ،ما دشمن را با لگد از کشور بیرون کرده ایم اما برخی ها سند 2030 را پنهانی و به دور از چشم نمایندگان مجلس شورای اسلامی از دشمن قبول کرده اند که این مصداق ورد دشمن از پنجره است.

حسن لزومی امام جمعه پاکدشت  سالگرد شهادت آیت الله محمد رضا سعیدی را گرامی داشته و با تاکید و توجه به تکریم ایتام در این ماه و همچنین اهمیت شب های قدر سخنان خود را به پایان رساند.

همچنین بعد از پایان نماز جمعه پیکر شهید مدافع حرم علی اصغر بلوچ از لشگر سرافراز فاطمیون بر روی دستان نماز گزاران تشییع و در گلزار شهدای روستای جمال آباد به خاک سپرده شد.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است
کانال تلگرام راقبون اشتراک گذاری در فیس بوک

ارسال نظر


آخرین اخبار