اجتماع بزرگ شکوه مقاومت در پاکدشت

آمادگی کامل نجاتگران جهت اعزام به مناطق زلزله زده

مسئول بومی نمی تواند به راحتی از بار مسئولیت فرار کند

بومی یا غیر بومی مسئله این است!؟

شروع آسیب های اجتماعی از خانواده ها / جلوگیری از فعالیت مراکز انحرافی / ایجاد اتاق فکرجهت بررسی علمی معضلات

مسابقات شنا پر شور و هیجان در پاکدشت

شروط امام حسین برای اجازه به گناه/ توهین به سپاه  بخاطر شکست مفتضاحنه داعش/ خدمات در شهر مطلوب نیست

همین که بوی کباب سهم برخی از یاران شود،کافی است!

تصویر/ پاکدشت عاشوزای حسینی محرم 1396

تصویر/ پاکدشت تاسوعای حسینی محرم 1396

تبدیل تهدید به فرصت با ارتقای سواد رسانه ای

ما مدیون رشادت ها و ایثارگری های شهدا هستیم

کد خبر: 9364 | تاریخ انتشار: 4:24:49 - جمعه 2 ژوئن 2017 | بدون نظر | |

مرزبندی،ایجاد دو دستگی و شکاف در جامعه

نماینده مردم پاکدشت آرای آقای روحانی را منتصب به خانواده شهدا و آراء آقای رئیسی را از عده ای خواننده می داند.

به گزارش راقبون مهندس محمد قمی نماینده مردم پاکدشت در مجلس شورای اسلامی طی نطقی اظهار داشتند: رهبری؛ جامعه را از دو دستگی بر حذر داشتند و از همه اقشار،طبقات و طوائف برای شرکت در انتخابات دعوت نمودند.

اما قمی در این نطق تأمل برانگیز و دوگانه ابراز داشت: آرای آقای روحانی منتصب به خانواده شهدا و آراء آقای رئیسی از عده ای خواننده می باشد که این نوع مرز بندی ها خود دامن زدن به دو دستگی و ایجاد شکاف در جامعه است .

هر چند که نگارنده به دنبال ادامه دادن به این خط کشی ها نمی باشد اما طرح چند سوال خالی از لطف نیست :

جناب مهندس ، آقایان محمد رضاشجریان، محمد خاتمی، امیر جعفری، سالار عقیلی، حامد همایون و قص علی هذا از خانواده کدام شهداء هستند؟

 از کجا به این نتیجه رسیدند که ۱۶ میلیون رای آقای رئیسی از دایره خانواده شهدا خالی بوده است؟

چه کسی جزئیات آرا را بریتان گفته است؟

اگر میخواهید بدانید، پیروان طریق ایثار و شهادت و رزمندگان جبهه حق به چه کسی رای داده اند مزید اطلاع باید به عرض شما و همه برسانیم صندوق مدافعان حرم در جبهه های مقاومت مانند سوریه حتی یک رای برای آقای روحانی به همراه نداشته است.

آیا تنها خانواده شهید در این کشور خانواده قمی می باشند!؟

البته شهدای بزرگوار قمی از والا مقامان شهرستان پاکدشت و ایران اسلامی هستند و صد البته واجب التعظیم همانند تمام شهدای عزیز کشورمان، اما این خط کشی ها و مرز بندی ها در شأن یک انتخابات که آحاد مردم در آن حضور حماسی داشته اند نیست.

پیشنهاد میشود جناب مهندس قمی از جایگاه و تریبون خود برای احقاق حقوق حقه ملت استفاده نمایند و از وزیر نفت سوال نمایند “علت در اختیار گذاشتن رایگان گاز، این سرمایه ای ملی به کشور ترکیه (حامی داعش) چیست!!؟ “

بهتر است حالا که دم از شهدا و خانواده شهدا میزنید در مقابل کسانی موضع گیری نمایید که سند خفت بار ۲۰۳۰ را برای زدودن فرهنگ اصیل و ناب ایثار و شهادت از متون درسی فرزندان این سرزمین ابلاغ نموده اند.

شما به عنوان عضو کمیسیون آموزش مجلس گزارش تحقیق در خصوص مدرک تحصیلی آقای حسین فریدون را جهت تنویر افکار عمومی اعلام نمایید.

آری آقای مهندس قمی قصه تلخ این روزهای سرزمین ما اظهارات رئیس جمهوری است که بسیار هنرمندانه جامعه ما را به دو دسته تقسیم کرد و قصد خط کشی بین صفوف محکم این ملت قهرمان و دور نمودن از وحدت و یک پارچگی را در اولین نشست مطبوعاتی خود پس از پیروزی در انتخابات با خشونت طلب خواندن ۱۶ میلیون رای منتقد خود ثابت کرد.

تلخی این قصه آنجا کام ما را بیشتر زهر می نماید؛ مردمی را که دو سال قبل شما را به خانه ملت روانه کردند با ادبیات نازل سیاسی مورد خطاب قرار می دهید به جرم آنکه به کاندیدای مورد حمایت شما رای نداده اند.

در پایان آقای مهندس بهتر است در جایگاه قانونی خود به عنوان وکیل مردم دنبال ستادن حقوق به یغما رفته مردم  توسط عده ای ویژه خوار باشید، وظیفه نمایندگی حکم می کند که در تریبون مجلس به جای ارائه ی اظهارات حزبی و سیاسی فریاد خود را بر سر دست اندازان به بیت المال مسلمین بکشید.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است
کانال تلگرام راقبون اشتراک گذاری در فیس بوک

ارسال نظر


آخرین اخبار