رهبر معظم انقلاب در دیدار هزاران‌نفر از بسیجیان سراسر کشور: جوانان مؤمن با نابود کردن داعش امریکای مستکبر را به زانو درآوردند

پاکدشت در برزخ انتخابات شورای شهر

دیوان عالی آمریکا فروش آثار باستانی ایران را بررسی می‌کند

تشکرقمی ازحضور مردم درراهپیمای روز قدس پاکدشت محمدقمی در پیامی به مناسبت روزجهانی قدس از حضور مردم شهرستان پاکدشت در راهپیمایی روز قدس تشکر و قدرانی کرد.

درس اخر برای پاکدشتی ها به روی صحنه رفت

دشمنی استکبار با ملت ایران است

مادر شهید بهنام میرزاخانی:پسرم انقدر شهدا را دوست داشت که همیشه می گفت “ای کاش می شد در قطعه ی شهدا چادر بزنم وانجا زندگی کنم”.

سامانه «نهضت خدمت به نیازمندان و زائران امام رئوف(ع)» راه اندازی شد

رئیس انجمن هنرهای نمایشی شهرستان پیشوا مشخص شد

وعده ای که محقق نشد/ گوشه ای از پاکدشت که هنوزآب شیرین وجود ندارد

چند فیلم‌ سهم انقلاب و دفاع مقدس از جشنواره فیلم فجر است؟

انتقال اررزش ها با مفاهیم اثر گذار کافی نیست

کد خبر: 7403 | تاریخ انتشار: ۲:۲۵:۰۱ - شنبه ۱۶ مرد ۱۳۹۵ | بدون نظر | |

بسیجی بودن یک تفکر است/ «همه» مدیون «شهدا» هستیم

رضا حضرتی گفت: جایگاه کنونی کلیه افراد جامعه مرهون تلاش‌‌ها و مجاهدت‌‌های شهدا است و همه افراد باید خود را مدیون شهدا بدانند.139505131444149488281344
به گزارش سرویس فرهنگی راقبون، رضا حضرتی دانشجویی نمونه کشوری و عضو بسیج دانشجویی دانشگاه تبریز در نشست خبری اردوهای جهادی سازمان بسیج دانشجویی که صبح امروز(چهارشنبه 13 مرداد)در سازمان بسیج دانشجویی برگزار شد بسیجی بودن را یک تفکر خواند و گفت: هر فردی در هر جایگاهی بتواند وظایف خود را به خوبی انجام دهد دارای تفکر بسیجی است.

این فعال دانشجویی با اشاره به جایگاه هر فرد در جامعه، خاطرنشان کرد: مسئولیتی بسیار سنگینی برعهده ما است بنده به همراه دوستان با توجه به شرایط امروز جامعه احساس نیاز کردیم که باید با حضور در مناطق محروم به کمک به ساکنین این مناطق بپردازیم.

این جهادگر بسیجی، حضور دانشجویان در اردوهای جهادی را به واسطه بهره‌گیری از تعلیمات دانشگاهی با اهمیت خواند و گفت:اعتقاد داریم جایگاه کنونی یکایک ما دانشجویان و افراد مختلف در دستگاه‌های کشور حاصل رشادت‌ها و جانفشانی‌های شهداست و همه به نوعی مدیون شهدا هستیم که این فرصت را برای ما مهیا کردند که در امنیت بتوانیم بر تحصیلات و فعالیتهای فرهنگی بپردازیم.

وی با اشاره به مولفه‌های انتخاب دانشجوی نمونه کشوری افزود: مولفه‌های اصلی انتخاب دانشجوی نمونه کشوری به تعداد مقالات و فعالیتهای فرهنگی و علمی بستگی دارد.

در پایان نشست خبری از وی به عنوان دانشجوی نمونه کشوری و عضو بسیج دانشجویی تقدیر به عمل آمد.

گفتنی است در جریان برگزاری نشست خبری اردوهای جهادی صادق منفرد مسئول سازندگی بسیج دانشجویی کشور نیز گفت:آمار دانشجویان اعزامی در تابستان 2 برابر اردوی‌های نوروزی است و نسبت به سال قبل 15 درصد رشد داشته است.

همچنین در پایان این نشست خبری مسئولان گروههای جهادی دانشگاههای مختلف از جمله دانشگاه تهران،‌ دانشگاه صنعتی امیرکبیر و شهید رجایی به ارائه گزارشی از اردوهای جهادی دانشگاههای متبوع خود پرداختند.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است
کانال تلگرام راقبون اشتراک گذاری در فیس بوک

ارسال نظر


آخرین اخبار