ما مدیون رشادت ها و ایثارگری های شهدا هستیم

رژه نیروهای مسلح در پاکدشت+ تصاویر

گزارش تصویری همایش شیرخوارگان حسینی در پاکدشت

نوای لالایی حسینی در پاکدشت طنین انداز شد

زندگی در گِل،دوقدمی پایتخت+فیلم و تصاویر

مدیریت شهری و سازمانهای مردم نهاد

نماینده خبرنگاران شهرستان پاکدشت در خانه مطبوعات مشخص شد

مردم دروغ گو هستند + فیلم و عکس

کشف جسد بنیتا ۸ ماهه در پاکدشت/ سارق دستگیر شد

تحولی که «چکاوک» در بانک ملی ایران ایجاد کرد

تردد خودروها در محورهای استان تهران روان است/شهروندان بازگشت خود را به جمعه موکول نکنند

سرعت غیر مجاز سبب واژگونی خودرو ۲۰۶ در پاکدشت شد

کد خبر: 9506 | تاریخ انتشار: ۸:۱۴:۵۱ - چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۹۶ | بدون نظر | |

امکانات خوب ولی خدمات ضعیف

این حق مردم شریف و شهید پرور پاکدشت است که از خدمات خوب درمانی برخوردار شوند.

به گزارش راقبون پاکدشت با گذشت چندین سال از استقلال خود و تبدیل به شهرستان همچنان در پیچ و خم گرفتاری های خدماتی از سمت برخی مسئولین می باشد, بسیاری از مردم این شهر چه بسا در کمبود این خدمات که غالبا درمانی بوده است جان عزیزان خود را از دست داده اند.

بالاخره با همت و پیگیری برخی از مسئولین در سال ۸۶ کلنگ احداث بیمارستان پاکدشت که نماد بزرگ خدمات درمانی این شهر است به زمین خورد و در سال ۹۴ پس از اتمام کار و تجهیز شدن وارد مرحله آغاز به کار موقت همانند کلیه بیمارستان ها برای برطرف نمودن اشکالات قبل از افتتاح رسمی شد.

متاسفانه آغاز به کار این بیمارستان مقارن با انتخابات مجلس شورای اسلامی شد و عده ای خاص که بدنبال بهره برداری های منفعت طلبانه بودند شروع به جریان سازی مخالف در این باره نمودند تا جایی که رسیدن به مقصود خود(جلوگیری از راه اندازی موقت) را به خدمات برای جان مردم ترجیح دادند.

بعداز پیروزی در انتخابات مجلس شورای اسلامی این عده درصدد تمام کردن جریان افتتاح بیمارستان به نام خود برآمدند چرا که کلنگ زنی این برنامه در دولت دهم و توسط نماینده همسو با دولت وقت اتفاق افتاده بود، این موضوع بعداز یک سال با  پاسکاری بین رئیس جمهور، معاون اول و دیگر وزرا بالاخره در اسفند ماه سال ۹۵ توسط وزیر بهداشت وقت افتتاح شد.

این دلسوزان عوام فریب در پاکدشت آنچنان چوب لای چرخ راه اندازی گذاشته بودند که حتی از پس مدیریت آن برنیامده و جایگاه این بیمارستان از درجه ۱ به درجه ۲ با تجهیزات ۸ میلیاردی تقلیل یافت و با توجه به فوق تخصصی بودن بیمارستان متاسفانه شاهد کمبود پزشک متخصص هستیم وآنچنان ضعفی در بدنه مدیریتی وجود دارد که پرسنل بیمارستان مراجعه کنندگان را به درمانگاه های فعال در سطح شهر ارجاع می دهند.

امیداست روزی برسد که تمامی منافع این عده خاص در شهرستان تامین شود تا مردم بتوانند شاهد خدمات خوب و ارزنده ایی باشند.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است
کانال تلگرام راقبون اشتراک گذاری در فیس بوک

ارسال نظر


آخرین اخبار