راهپیمایی ۲۲ بهمن از نگاه دوربین خبرنگاران راقبون

مناسبات فکری و فرهنگی مردم ایران از سوی غرب به چالش کشیده  شده بود 

عدم نظارت صحیح به فرزند در پاکدشت حادثه آفرین شد+ تصویر

کارگاه نقد نحله های انحرافی و جریان تکفیری در پاکدشت

فاسد زیر هرتابلویی باشد باید با او برخورد کرد

مردمی بودن انقلاب، مهمترین فرصت است

راه اندازی ورزشگاه ۵ هزار نفری پاکدشت تا خرداد ۹۷

فرماندار باید از همه مردم و احزاب حمایت کند

غضنفرها تور دروازه دولت تدبیر و امید را به توپ بسته اند نه منتقدان

فاصله پاکدشت تا شمال تهران کمتر از نیم ساعت / تبیین ارزش‌های جمهوری اسلامی از وظایف روابط عمومی‌ها

تأکید پیامبر اکرم بر وحدت بین مسلمین جهان

امامت یک اصل مهم در مذهب ما است

کد خبر: 9948 | تاریخ انتشار: ۱۴:۱۴:۳۱ - جمعه ۲۰ بهم ۱۳۹۶ | بدون نظر | |

مردم از فساد و تبعیض ناراحت هستند

امام جمعه پاکدشت در خطبه‌های نماز جمعه تأکید کرد:مسئولین باید صدای مردم را گوش بدهند دیگر محتاج به شنیدن صدای مردم از رسانه‌های یگانگان نیستیم .
حجت‌الاسلام حسن لزومی پاکدشت با اشاره به صحبت‌های مقام معظم رهبری به مناسبت دیدار با کارکنان نیروی هوایی بیان داشت: ایشان خطاب به کلیه مسئولین تأکیداتی داشتند که مهم‌ترین آن گوش دادن به صدای مردم است.
امام جمعه پاکدشت با بیان اینکه انقلاب برای مردم است گفت : همه دوست دارند تا کشور پیشرفت داشته باشد، اگر فاصله‌ای بین مردم و مسئولین نباشد دیگر احتیاج به شنیدن صدای مردم از یگانگان نمی‌باشیم.
نماینده مقام معظم رهبری در ادامه خطبه‌های نماز جمعه عنوان کرد: برخی مسئولین هفته‌ای یک‌بار با مردم ملاقات دارند که کافی نمی‌باشند آن‌ها باید در اجتماعات مردمی مثل مساجد محله‌های پر تردد حضورداشته باشند و با کمال توجه به صحبت‌های آنان را گوش دهند.
این مقام مسئول با اشاره به تأکید مقام معظم رهبری مبنی بر ناراحتی مردم از فساد و تبعیض بیان داشت: تبعیض در استفاده از ذخایر کشور، امکانات نقدی و غیر نقدی و دیگر موضوعات در کشور وجود دارد که باید از بین برود، تأخیر و بی‌توجهی به درخواست‌های مردم فساد است.
وی با اشاره به مقایسه دوران انقلاب و رژیم ستم‌شاهی مطرح کرد: این دو دوران اصلاً باهم قابل قیاس نیستند پیشرفت‌های بسیار زیادی بعد از انقلاب از قبیل کشاورزی، صنعتی، علمی، پزشکی، دینی، فرهنگی و مذهبی داشته‌ایم اما در دوران پهلوی محتاج همه چیز بودیم.
امام جمعه پاکدشت شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن را وظیفه همگان دانست و گفت: حضور در راهپیمایی به منزله پشتیبانی از انقلاب، رهبری و صیانت از خون شهدا می‌باشد کسی که بدون عذر در راهپیمای شرکت نکنند باید در پیشگاه شهیدان پاسخگو باشد.
حجت‌الاسلام لزومی در پایان خطبه‌های نماز جمعه درباره حضور برخی خانم‌ها در خانه‌های مردم هشدار داد: صندوق‌های صدقات باید توسط نیروهای کمیته امداد شهرستان پاکدشت پس از اطمینان و شناسایی کامل جمع‌آوری شود.
شایان‌ذکر است پس از اقامه فریضه نماز جمعه پیکر شهید مدافع حرم اسحاق علی جعفری بر روی دستان مردم انقلابی پاکدشت تشییع و در امامزاده ابراهیم(ع) روستای ارمبویه تدفین شد.

 

 

انتهای پیام/

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است
کانال تلگرام راقبون اشتراک گذاری در فیس بوک

ارسال نظر


آخرین اخبار