رهبر معظم انقلاب در دیدار هزاران‌نفر از بسیجیان سراسر کشور: جوانان مؤمن با نابود کردن داعش امریکای مستکبر را به زانو درآوردند

پاکدشت در برزخ انتخابات شورای شهر

دیوان عالی آمریکا فروش آثار باستانی ایران را بررسی می‌کند

دشمنی استکبار با ملت ایران است

وعده ای که محقق نشد/ گوشه ای از پاکدشت که هنوزآب شیرین وجود ندارد

انتقال اررزش ها با مفاهیم اثر گذار کافی نیست

مکارم‌شیرازی: بسیج باید در تمام مسائل حضور فعال داشته باشد/یزدی: منشور حقوق شهروندی «تبلیغات انتخاباتی» است/ نوری‌همدانی: سردار غیب‌پرور فردی متعهد و انقلابی است

جشن شب یلدا با حضور هنرمندان ، نویسندگان و شاعران شهرستان پیشوا برگزار می شود

نظریه پردازی ملزم به داشتن تخصص و دانش

جديداً چقدر استاد زياد شده!

جلسه شورای اجرایی جمعیت هلال احمرپاکدشت

يك اتفاق جالب رسانه ايي / بطور همزمان دو عليزاده ميهمان در دو شبكه تلويزيوني

کد خبر: 7705 | تاریخ انتشار: ۱۱:۴۴:۵۵ - یکشنبه ۳۱ مرد ۱۳۹۵ | بدون نظر | |

ظلم به سگ حيوان با وفا توسط آدمهاي بي وفا بنام حيوان دوستي و تجدد گرايي

يكي از پديده هاي ناشايستي كه طي سالهاي اخير در عموم كلان شهر ها رو به شيوع است و مرتكبين آن هم از سر تصور غلط و نا آگاهي ، اين رفتار را نمادي از تجدد گرايي مي پندارند ، مساله نگهداري سگ در منزل است .

photo_2016-08-21_11-35-31

سگ حيوان بسيار با وفائي است و اين حيوان با وفا در سيطره خودخواهي و كج انديشي ما انسانها اسير شده است . برخي از ما آدميان در پوست و ژست حيوان دوستي ، با خودخواهي خودمان ، ظلم بزرگي به اين حيوان مي كنيم . فارغ از نجاست سگ كه محيط را هم نجس مي كند (و نجس و پاك بودن نيز امري متفاوت از تميزي و كثيفي است ) و فارغ از نهي خداوند از اين موضوع كه خانه هاي آميخته به حضور سگ را پليد مي شمارد ( غير از سگ نگهبان و شكار آنهم در شرايط خاص نه عمومي ) و باز فارغ از آزار و اذيتي كه به همسايگانشان بواسطه ايجاد ترس ، سر و صدا و غيره كه با حقوق انسانها در تضاد است ايجاد مي كنند ، مهمتر از آن ظلم بزرگي است كه به اين حيوان مظلوم مي شود.

ببينيد اين افراد چه ظلمي به اين حيوان مي كنند !
يك – سگ براي نگهداري در محيط خانگي را عقيم مي كنند !!! به اسم حيوان دوستي !
دو – سگ را از فضاي آزاد طبيعت محروم مي كنند و فكر مي كنند كه سگ هم مثل ما انسانها كه از آپارتمان مثلا شيك مان لذت مي بريم ، او هم لذت مي برد.
سه – سگ را از حق أنس و همزيستي با جنس حيواناتي كه به آن تعلق دارد محروم مي كنند.
چهار – سگ را در قلاده اسير مي كنند و محبورش مي سازند تا در حريم خودخواهي خودشان حركت و زندگي كند.
پنج – سگ را مجبور به خوراكي مي كنند كه به انتخاب انسانهاست نه خود سگ و فكر مي كنند چون در بسته بندي شيك و قيمت گران خريده اند پس سگ هم خيلي لذت مي برد.
شش – سگ را با داروهاي مختلف از طبيعت حيواني اش خارج مي كنند تا امكان زندگي در حريم خانه شان را پيدا كند كه مقالات بيشمار علمي در اين خصوص در سايتها معتبر در دسترس است
و دهها ستم و ظلمي كه به اين حيوان با وفا توسط آدمهاي بي وفا بنام حيوان دوستي و تجدد گرايي روا مي شود.

در آينده نسبت به فرصت سوزي ها و اتلاف وقتها و هزينه هاي بسيار چشمگير نگهداري سگ و آسيبهايي كه به حريم انساني و انسانيت بوجود مي آيد نيز خواهم نوشت تا به سهم خود روشنگري بيشتري نسبت به اين رفتار غلط صورت بپذيرد .

واي به حال روزي كه حيواني در قامت سگ اسباب تفاخر و نماد شخصيت و طراز انساني و همدم آدمياني شود كه قرار بوده است اشرف مخلوقات خداوند برروي زمين باشند !
ارادتمند

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است
کانال تلگرام راقبون اشتراک گذاری در فیس بوک

ارسال نظر


آخرین اخبار