برگزاری ششمین اجلاس مسئولان حوزه های علمیه استان تهران

ورزش همگانی اهمیت بالایی در حوزه ورزش کشور دارد

جشن پیروزی نهایی بر داعش در نجف و بغداد / رژه نظامي در بغداد

تأکید پیامبر اکرم بر وحدت بین مسلمین جهان

امامت یک اصل مهم در مذهب ما است

مسئله موقوفات پاکدشت موضوع فقهی است / حضور رهبری در مناطق زلزله زده مرحمی به روح و جان مردم/ پیروزی جبهه مقاومت در سوریه شکست آمریکاست

گلباران مزار شهدای پاکدشت توسط بسیجیان+ تصاویر

اجتماع بزرگ شکوه مقاومت در پاکدشت

آمادگی کامل نجاتگران جهت اعزام به مناطق زلزله زده

بومی یا غیر بومی مسئله این است!؟

شروع آسیب های اجتماعی از خانواده ها / جلوگیری از فعالیت مراکز انحرافی / ایجاد اتاق فکرجهت بررسی علمی معضلات

مسابقات شنا پر شور و هیجان در پاکدشت

کد خبر: 9704 | تاریخ انتشار: ۸:۴۶:۱۲ - یکشنبه ۱۴ آبا ۱۳۹۶ | بدون نظر | |

مسئول بومی نمی تواند به راحتی از بار مسئولیت فرار کند

آشنا شدن با شهر کار سختی می باشد در دولت چهار ساله، پاکدشت 3 فرماندار به خود دیده است.

در گفتگو اختصاصی راقبون؛ حسن لزومی با اشاره به مسئله مهم جابجایی مدیران ارشد اجرایی در شهرستان پاکدشت بیان داشت:در حال حاضر با توجه به گره های بزرگی که این شهرستان دارد ( کمربندی، حل و فصل موقوفات پاکدشت و خط ریل شهری و فاضلاب شهری) از زمانی که یک مسئول بومی انتخاب شود دیگر وقت خود را صرف شناسایی افراد، پرسنل ، امورات سیاسی و اجتماعی نمی کند و فوراً وارد عمل می شود

امام جمعه پاکدشت با اشاره به اینکه مدیر بومی هیچ فرصتی را در شبانه روز برای آشنایی نمی خواهد بگذارد تصریح کرد: وقتی یک مدیر بومی معرفی شود مردم فوراً  از اون طلبکار می شوند و به دنبال مطالبات خود می روند ، وقتی یک فرد غیر بومی به سر کار می‌آید تا یکسال نمی‌شود از او مطالبه‌ای داشت و اگر به او حرف بزنیم می گوید:” من نمی شناسم، نمی دانم “و وقتی هم که با محیط و افراد آشنا می‌شود از اینجا می رود.

رئیس شورای هماهنگی و تبلیغات پاکدشت با اشاره به مدت چهارساله دولت بیان داشت: سابقا در یک دولت پاکدشت سه فرماندار به خود دیده است،  آشنا شدن با شهر کار بسیار سختی است من اصراری بر بومی بودن ندارم ولی در حال حاضر و شرایط فعلی مسئول بومی انتخاب شود بار سنگینی از دوش من برداشته می شود، چرا پای من دائماً در استانداری، بنیاد مستضعفین و جاهای دیگر باشد؟
این استاد حوزه در ادامه صحبت های خود گفت: مسئول بومی خودش و خانواده اش در اینجا زندگی می کنند و با مردم رو در رو هستند ، حداقل مراعات  می کند ولی اگر غیر بومی باشد می گوید” هرکاری کردیم، به هرکس هر حرفی زدیم، توهینی کردیم، جسارت بکنیم ؛ کمک کاری کنیم از اینجا می رویم” چه کسی می بیند؟ اگر بومی باشد وتخلفی کند نمی تواند به راحتی از این جا فرار کند.
رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان پاکدشت ادامه داد: تا کنون مدیران ارشد اجرایی در این شهرستان بسیار آمده اند ؛ اتلاف وقت کردند، زندگی شان را گذراندند، خداروشکر  به برکت این نظام به همه چی رسیدند  ولی برای مردم  “شق و القمر” نکرده اند، من بارها از مسئول غیر بومی گزیده شدم بعد از گذشت یک سال و معرفی شهرستان تازه نفر جدید می خواهد سلایق خود را عرضه کند.

وی با اشاره به زمان تودیع و معارفه فرماندار وقت خطاب به آقای چاوشی معاون سیاسی استاندار تهران بیان داشت : شما در این دولت بغیر از اصلاح طلب کسی را که سر کار نمی گذارید ولی  اصلاح طلب یا اصول گرا برای ما محترم در اینجا لازم است که کار انجام شود، مسئول اصلاح طلب باشد، کار کن باشد، فداکاری کند، وقت بزارد، دلسوزی بکند” علی عینی” ولی اصولگرا باشد، تنبلی کند، به دنبال منافع خودش باشد” برود دنبال کارش”.

حسن لزومی امام جمعه پاکدشت در پایان با ابراز نا رضایتی از وضعیت شهرستان گفت: پاکدشت نسبت به شهر های دیگر با این همه جمعیت چه پیشرفتی کرده است؟ چه خدمات رفاهی ارزشمندی برای مردم اتفاق افتاده است؟ برای ورزشکاران، بانوان، جوانان و دیگران کار خیلی خوبی انجام شده است؟ خدارو شکر در این نظام دست برای خدمت به مردم باز است ما هر کاری بکنیم حتی اگر مسبب هیئت دولت یا در مجلس مطرح نشده باشد اما اگر کار قشنگ باشد مورد تأیید رهبری قرار می گیرد.

استفاده از این مطلب با ذکر منبع بلامانع است
کانال تلگرام راقبون اشتراک گذاری در فیس بوک

ارسال نظر


آخرین اخبار